Medebewoner

Co-houser gezocht (liefst halftijds, bv. birdnesting ouder)

Geplaatst op  

17/04/2025

Huur of koop:
te huur
Regio
Antwerpen
Gemeente of Stad
Kalmthout
Bedrag
€650 euro huur + 120 euro kosten (770 euro) of minder bij deeltijdse bewoning

Beschrijving

Ben jij iemand die op zoek is naar een (eventueel deeltijdse) cohousingmogelijkheid en zie je het zitten om te wonen op een idyllisch, groen en heel rustig plekje midden in Kalmthout?

Graag iemand die houdt van rust en stilte, die te vinden is voor een zo natuurlijke manier van leven (voedings- en verzorgingsproducten, geen televisie,...) en die zich voor langere tijd kan engageren. Ik kijk uit naar een ongedwongen, maar respectvolle sfeer, waarin contact natuurlijk kan, maar zeker geen must is.

Het huisje is nog niet afgewerkt, maar alles zal wit geschilderd zijn. Er zijn 2 slaapkamers, de rest is gedeeld (living, badkamertje, keukentje, mooi tuintje met mini-vijvertje, plaats voor auto en fiets, overdekt terras dat in de inham nog moet geplaatst worden). In totaal zo'n 90m2. Niet veel opslagruimte... (geen kelder, zolder, garage,...). EPC zal A of B zijn.

Beschikbaar vanaf juli 2025.

Ikzelf ben een 50-jarige vrouw die deeltijds werkt in de sociale sector, en die graag leest, fietst, wandelt, biodynamische groenten gaat plukken op het nabijgelegen plukveld, vegetariƫr is, pilates en yoga doet, van stilte geniet maar ook van betekenisvolle gesprekken met vrienden. Ik overweeg hoogstwaarschijnlijk een poes in huis te nemen, dus mensen die allergisch zijn zullen minder goed in aanmerking komen (tenzij zo overtuigend de juiste persoon, dat ik het ervoor over heb geen poes in huis te halen :D).

contact

stephaniekahane@gmail.com
https://samenhuizen.be